Turbo / online (2013) [Lektor]

Niestety ten odtwarzacz jest niedostępny

Stop
Możliwe przyczyny:
awaria serwerów hostingu
link do filmu jest nieaktywny
link do filmu został usunięty

<a href="http://weebfilmy.pl/film,turbo-online-2013-lektor,12669.html"><img src="http://weebfilmy.pl/photos/movie/12669/518a8708dba1508811bfce7ff94714e3_thumb.jpg" title="Turbo / online" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis WeebFilmy.pl powstał dla wszystkich Tych, którzy interesują się produkcją filmową ostatnich 100 lat. Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal weebfilmy.pl jest kierowany do wszystkich ludzi, którzy z branżą filmową utożsamiają się i na bieżąco śledzą światowe produkcje. Darmowe filmy online dostępne przez Internet docierają do wszystkich szukających ich w sieci. Darmowe filmy bez limitu są w zasięgu każdego kto posiada dostęp do Internetu a coraz leprze łącza pozwalają oglądać filmy na mobilnych urządzeniach jak telefon czy tablet, nie jesteśmy już uzależnieni czasem czy miejscem w którym się znajdujemy i bez żadnych opłat możemy cieszyć oko oglądając filmy online.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerze weebfilmy.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (chomikujfilmy, megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

WeebFilmy jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link " Zgłoś nadużycie".